Maldyvai

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Maldyvai parduodamo būsto.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Maldyvuose

Maldyvai yra atogrąžų šalis Indijos vandenyne, sudaryta iš 26 žiedinių atolių, sudarytų iš daugiau nei 1000 koralų salų. Šios salos garsėja paplūdimiais, mėlynomis vandens lagūnomis ir ilgais koraliniais rifais. Malė yra sostinė ir labiausiai apgyvendintas miestas, kuris tradiciškai vadinamas Karalių sala dėl savo centrinės vietos.

Jei jus domina nekilnojamojo turto pardavimas Maldyvuose, turėtumėte žinoti, kad čia galite net nusipirkti ar išsinuomoti visą salą. Maldyvuose netrūksta korallino salų. Iš viso yra 1 192 salos, jos išsidėsčiusios per 35 000 kvadratinių mylių, todėl Indijos vandenyno šalis yra viena iš pačių įvairiausių pasaulyje. Mažiau nei 200 šių salų yra apgyvendintos, o sostinė Malė yra tankiau apgyvendinta nei Manheteno, tačiau likusioji dalis yra puikus vaizdas į plokščio smėlio su koralais, palmomis ir mėlyna jūra vaizdus.

Turizmas yra pagrindinis Maldyvų pajamų šaltinis, o šalis užkariavo medaus mėnesio ir aukšto lygio atostogų rinką. Istoriškai vyriausybė vykdė politiką, pagal kurią teritorijos buvo pristatomos įmonėms, pasiryžusioms kurti kurortus ir viešbučius, o dabar salos priskiriamos suinteresuotų viešbučių grupėms pagal 50 metų nuomos sutartį.

Šiuo metu Maldyvuose yra 126 kurortai, tačiau turtas parduodamas Maldyvuose išlieka retas.

Maldyvų viešbučių užimtumas yra apie 60–80%, o „RevPar“ (pajamos už kambarį) yra tris kartus didesnės nei bet kurioje kitoje Azijos vietoje, todėl baigtų vietų poreikis yra didelis. Didžioji dalis Maldyvuose parduodamų nekilnojamojo turto objektų, ypač parduodamų viešbučių, buvo nupirkti per dvi savaites, tačiau tokios sėkmės vietoje Maldyvai pastaruoju metu augo labai mažai.

  •  
    Persikėlimas į Maldyvus. Tremtis ir gyventi Maldyvuose

        Kai galvojame apie vietas, kuriose norime visiškai pabėgti nuo supančios tikrovės ir kasdienybės, jos iškart ateina į galvą: Maldyvai. Be abejonės, jie reiškia aukščiausią atsipalaidavimą kolektyvinėje vaizduotėje. Rojaus paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra ... idealiai tinka norintiem ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 36530

Parduoda Namas, Maldyvai, Male, Male, center

Reserved negotiation
Parduoda
Namas

148 m²
Gražus individualus namas pardavimui blogas
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB